Taksi park etme

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Taksi park etme Oyunu Oyna

Taksi park etme ; taksi şoförlüğü yaparak taksinizi park etmeniz gerekiyor. Taksiyi park ederek şoförlüğü gösterin. Taksiyi çarpmamanız gerekiyor. Dikkatlice taksiyi park edin. Kral oyun ekleyen yeni kral oyun sizler için yeni kral oyunu ve yeni kral oyunlar ekleyen siteniz.

Taksi park etme Oyunu 1616 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Araba oyunları

Taksi park etme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Taksi sürücüsü Taksi sürücüsü taksi sürücüsü ile düşmanlarınızı yok edeceksiniz. Düşman taksi arabalarında ok işareti çıkacaktır. Bu arabaları vurarak yok edin. Kral oyun ekleyen yeni kral oyun sizler için yeni kral oyunu ve yeni kral oyunlar ekleyen siteniz.

Taksi park etme Taksi park etme taksi şoförlüğü yaparak taksinizi park etmeniz gerekiyor. Taksiyi park ederek şoförlüğü gösterin. Taksiyi çarpmamanız gerekiyor. Dikkatlice taksiyi park edin. Kral oyun ekleyen yeni kral oyun sizler için yeni kral oyunu ve yeni kral oyunlar ekleyen siteniz.

Hızlı park Hızlı park Otoparka gelen arabaları alıp gösterilen yere park etmeniz isteniyor. Hızlı olun ama sakın kaza yapmayın. Kaza yaparsanız oyunu baştan oynamak zorunda kalırsınız. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. yeni kral oyun sizler için yeni kral oyunu ve yeni kral oyunlar ekleyen siteniz.

Engelli motor parkuru Engelli motor parkuru Zorlu olarak hazırlanmış bu motor parkurunda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Engellerle dolu parkuru geçebilmeniz için dikkatli olmanız gerekiyor. Kahramanımıza zarar gelmesin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun ekleyen yeni kral oyun sizler için yeni kral oyunu ve yeni kral oyunlar ekleyen siteniz.