Çocuk oyunları

0/0

Çocuk oyunları

Şekerleri topla Şekerleri topla Atınız ile birlikte ilerleyin ve yoldaki şekerleri atın içine atın. Elinizdeki deynek ile vurun zıplayıp içine girsin. Hızlı olmanız gerekiyor. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun ekleyen yeni kral oyun sizler için yeni kral oyunu ve yeni kral oyunlar ekleyen siteniz.

Yaramaz sincap Yaramaz sincap Bu küçük ama sevimli sincap düşmanlarından kurtulmak için çok etkili bir yol seçmiştir. Düşmanlarına bomba bırakıp kaçıyor. Onu siz yönlendirin düşmanlarından kurtulun. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. yeni kral oyun sizler için yeni kral oyunu ve yeni kral oyunlar ekleyen siteniz.

Kedi aşkı Kedi aşkı Beyaz prenses kedi ile tom'un dillere destan bir aşkı var. Her fırsatta buluşup hasret gideriyorlar. Sahipleri görmeden kedilerimizi öpüştürme görevi size düşüyor. Mouse kullanarak bu görevi yerine getirebilirsiniz. yeni kral oyun sizler için yeni kral oyunu ve yeni kral oyunlar ekleyen siteniz.

Yetenekli ahtapot Yetenekli ahtapot Yolda bulunan yıldızları toplayarak suya ulaşmalısınız. Yetenekli ahtapot sıcak ve kuru topraklardan kurtulmak için sizin yardımınıza ihtiyaç duyuyor. Mouse kullanarak ona yardım etmelisiniz. yeni kral oyun sizler için yeni kral oyunu ve yeni kral oyunlar ekleyen siteniz.

Mario ve robotlar Mario ve robotlar Mario normal mücadelesindeki yaratıklar yetmezmiş gibi şimdi birde robotlara karşı savaşıyor. Prensesi esir alan robotlarla yaptığı savaşı kazanmak için, özel yapım bir araba ve güçlendirilmiş silahlar kullanıyor. Mouse kullanarak mario'ya yardım etmelisiniz. yeni kral oyun sizler için yeni kral oyunu ve yeni kral oyunlar ekleyen siteniz.

0/0