Macera oyunları

0/0

Macera oyunları

Ateş ve su Ateş ve su ateş ve su sevilen karakterlerin oyunu ile karşınızdayız. Ateş ve su oyunda ki amacı kapıya ulaşmak olacaktır. Ateş olan çocuk ile su, Su olan kız ile de ateşe girmemelisiniz. Ateşi W,A,S,D ve Suyu Yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Kral oyun ekleyen yeni kral oyun sizler için yeni kral oyunu ve yeni kral oyunlar ekleyen siteniz.

Gta Gta gta adam ile maceralı bir şehide maceralara dalıyorsunuz. Gta ile bütün etapları geçin ve oyunu kazanın. Kral oyun ekleyen yeni kral oyun sizler için yeni kral oyunu ve yeni kral oyunlar ekleyen siteniz.

Suçlu kovala Suçlu kovala Suçlular bir mağazayı soyup oradan kaçmışlardır Yolda sizin gibi atik bir polis olduğundan habersiz otobanda süratle ilerleyen hırsızları yakalayarak yolun dışına atmalısınız. Aracınızın kontrolünü sağlayabilmek için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Otobanda ilerlerken karşınıza çıkan hırsızları arabalarının üzerinde yanıp sönen yuvarlak halkalardan anlayabilirsiniz. Hızla yanlarına yaklaşarak vurmalı ve etkisiz hale getirmelisiniz. Kral oyun ekleyen yeni kral oyun sizler için yeni kral oyunu ve yeni kral oyunlar ekleyen siteniz.

Kahramanı uçur Kahramanı uçur Sevimli kahramanımızı balonlarla uçurmanız gerekiyor. Düzeneğinizi kurun ve onu havaya uçurun. Dikkatli olun sakın düşmesin. Mouse ile oynanır. Kral oyun ekleyen yeni kral oyun sizler için yeni kral oyunu ve yeni kral oyunlar ekleyen siteniz.

Odadan kaçış Odadan kaçış Odada birsürü kapı var ama bazı kapılar canavarların olduğu bölgeye çıkıyor. Siz doğru kapıyı bularak kahramanımızı çıkartın. Dikkatli olmanız gerekiyor. Mouse ile oynanır. Kral oyun ekleyen yeni kral oyun sizler için yeni kral oyunu ve yeni kral oyunlar ekleyen siteniz.

Hızlı uğur böceği Hızlı uğur böceği Bu kırmızı uğur böceği sizin yardımınız ile engelleri kaldırmak istiyor. Ona yardım edin ve bütün engelleri kaldırın. Hadi hızlı olmanız gerekiyor. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. yeni kral oyun sizler için yeni kral oyunu ve yeni kral oyunlar ekleyen siteniz.

Zombi öldüren sincap Zombi öldüren sincap Sincap eline aldığı bıçaklarla zombileri kesmek istiyor. Ona yardım ederek bütün zombileri öldürün. Dikkatli olmanız gerekiyor. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. yeni kral oyun sizler için yeni kral oyunu ve yeni kral oyunlar ekleyen siteniz.

0/0