Zombi avcısı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Zombi avcısı Oyunu Oyna

Zombi avcısı ; Yüksek mevzide zombilere karşı savaşacaksınız. Bütün zombileri yok etmeniz gerekiyor. Zombileri tek tek vurun. Kral oyun ekleyen yeni kral oyun sizler için yeni kral oyunu ve yeni kral oyunlar ekleyen siteniz.

Zombi avcısı Oyunu 1222 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 4 Zombi oyunları

Zombi avcısı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombiyi doyur Zombiyi doyur Karnı acıkan zombiyi doyurmanız gerekiyor. Hızlı olarak ona yiyecek toplayın. Engellerin üzerinde hoplayın sakın yere düşmeyin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun ekleyen yeni kral oyun sizler için yeni kral oyunu ve yeni kral oyunlar ekleyen siteniz.

Zombi öldüren sincap Zombi öldüren sincap Sincap eline aldığı bıçaklarla zombileri kesmek istiyor. Ona yardım ederek bütün zombileri öldürün. Dikkatli olmanız gerekiyor. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. yeni kral oyun sizler için yeni kral oyunu ve yeni kral oyunlar ekleyen siteniz.

Zombi avcısı Zombi avcısı Yüksek mevzide zombilere karşı savaşacaksınız. Bütün zombileri yok etmeniz gerekiyor. Zombileri tek tek vurun. Kral oyun ekleyen yeni kral oyun sizler için yeni kral oyunu ve yeni kral oyunlar ekleyen siteniz.